E-mail: spdabrowa@sianow.pl

Niedziela 19. Lutego 2017
Imieniny: Bettiny, Konrada i Mirosława

Brązowy medal Aleksandry Speiser

Zawodnicy UKS Tori Dąbrowa startowali w Międzynarodowym Turnieju Judo – INTERNATIONAL JUDO Baltic Cup w Gdyni. Głównym organizatorem zawodów był UKS Opty Gdynia.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 250 zawodników i zawodniczek z klubów z Polski, Niemiec, Szwecji, Litwy, Ukrainy, Norwegii i Rosji. Walki rozgrywane były na siedmiu polach walki. Poziom walk był bardzo wysoki. Wiele z nich wzbudzało olbrzymie emocje.

Jako pierwszy na macie zaprezentował się Szymon Zieliński w wadze do 30 kg, który w rezultacie uplasował się na IX miejscu. Olbrzymia niespodzianką sprawiła Aleksandra Speiser, która startowała w kategorii wagowej do 30 kg. Ola po bardzo wyrównanych pojedynkach wywalczyła brązowy medal.

W zawodach, w grupie młodziczek, startowała również Hanna Cygan, która w kategorii wagowej do 52 kg zajęła miejsce siódme.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.